alo-logo
0
0 €

Prsteň s diamantmi Gold Ray

S týmto 14kt prsteňom s jasnými diamantmi žiarite eleganciou a sofistikovanosťou. Každý diamant je starostlivo nastavený tak, aby vytvoril efekt krásneho svetelného tanca, vďaka čomu je tento prsteň ideálnou voľbou pre ženu s výnimočným vkusom. Šperk je súčasťou kolekcie Essential.

Diamantové šperky sú základom každej šperkovnice. Sú nadčasové, elegantné a dajú sa donekonečna kombinovať. Náušnice, náhrdelníky a prstene, ktoré vyzerajú skvele v súprave a samostatne, kombinujú všetky farby zlata a jemných diamantov. Nie je teda divu, že táto kolekcia je už dlho najobľúbenejšia.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

1 898 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa

52

3 variant
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
14K zlato
Približná hmotnosť šperku
4 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.24400
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
ID
224800793B.A
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac