alo-logo
0
0 €

Kariéra v ALO diamonds

Pokiaľ chcete byť súčasťou príbehu našej úspešnej a stabilnej spoločnosti v Čechách alebo na Slovensku, pridajte sa k nám.

VŠETKY OTVORENÉ POZÍCIE

Prečo je práca v ALO diamonds skvelá

Česká klenotnícka značka ALO diamonds je viac ako štvrť storočia lídrom na českom a slovenskom trhu v oblasti výroby a predaja diamantových šperkov a diamantov. Počas svojej existencie sa stala synonymom luxusu a kvality a svojimi diamantovými šperkami dosiahla celosvetové uznanie. Svoj príbeh píše stále ďalej, rozširuje svoje pobočky a neustále upevňuje svoje postavenie.

Exkluzívne

Len tá najlepšia kvalita pre vás. Pracujeme iba s 14kt a 18kt zlatom, diamantmi, drahokamami a perlami, všetko v prvotriednom spracovaní.

Bezpečné

Šperky ALO diamonds sprevádzajú certifikáty so zárukou pravosti overené súdnym znalcom. Hodnotnejšie šperky majú navyše ešte medzinárodný certifikát.

Dizajnové

Špičkoví dizajnéri a najnovšie technológie spolu s dlhoročnými skúsenosťami dávajú vzniknúť jedinečným a nadčasovým šperkom.

Investičné

Naše šperky sú nielen nádherným doplnkom, ale môžu byť aj hodnotným darom, z ktorého sa stáva rodinné dedičstvo a investícia.

Pracujte v našich exkluzívnych butikoch

ZOBRAZIŤ VŠETKY BUTIKY

Vybrať

Otvorené pozície