alo-logo
0
0 €
 • Fantasy

  Fantasy

  Šperky ako z rozprávky, stvorené s poriadnou porciou fantázie a predstavivosti. Kamene rôznych farieb kombinované spoločne do pestrofarebných prsteňov, náušníc, náramkov a náhrdelníkov alebo zasadené jednotlivo ako centrálny kameň jednoduchšieho šperku. Len ťažko sa verí, že šperky nemajú žiadnu kúzelnú moc. Magický dizajn podčiarkuje individualitu a kreativitu.

   

  Preskúmať kolekciu
 • 1001 Nights

  1001 Nights

  Šperky z kolekcie 1001 Nights sú inšpirované oslňujúcou krásou kráľovnej Šeherezády z filmu Tisíc a jedna noc. Široká ponuka rôznorodých šperkov so všetkými farbami diamantov a všetkými druhmi drahokamov. Luxusné, pavé šperky vhodné na slávnostné okamihy k robám, ktoré upútajú pozornosť pri každej z veľkolepých tisíc a jednej noci. Kolekcia 1001 Nights vznikla ako vôbec jedna z prvých kolekcií ALO diamonds a aj niekoľko rokov neskôr zostáva jednou z najobľúbenejších.

   

  Preskúmať kolekciu
 • Royal

  Royal

  Kráľovská kolekcia náhrdelníkov, náramkov, náušníc a prsteňov vysadená veľkými kameňmi nad 1kt. Drahé zafíry, smaragdy, rubíny a diamanty tej najvyššej kvality z vás urobia kráľovnú každej udalosti. Luxusné šperky pre náročné dámy, ktoré sú skvelou a spoľahlivou investíciou.

   

  Preskúmať kolekciu
 • Puzzle

  Puzzle

  Prstene z bieleho, žltého, ružového, ale aj čierneho zlata s diamantmi všetkých farieb, zafírmi, smaragdmi a rubínmi. Jemné zlaté krúžky s jedným alebo viacerými kameňmi, ktoré sú ideálne na kombinovanie s inými prsteňmi aj na vrstvenie. Prstene v tejto kolekcii spolu ladia a aj do seba skvele zapadajú. Zapojte svoju kreativitu a poskladajte si puzzle z prsteňov.

   

  Preskúmať kolekciu
 • Flowers

  Flowers

  Rozkvitnutá záhrada vytvorená zo zlata a diamantov. To je kolekcia Flowers, ktorá sa hrá s druhmi kvetov a lístkov. Farebné aj číre diamanty zasadené do žltého, bieleho a ružového zlata tvarovaného do okúzľujúcich kvetín. Tradičné aj exotické rastliny zdobia náramky, náušnice, prstene a náhrdelníky ALO diamonds. Kolekcia ponúka veľký výber šperkov v tvare ikonickej ALO diamonds ruže.

  Preskúmať kolekciu
 • Colours of Autumn

  Colours of Autumn

  Každé ročné obdobie definujú rôzne farby a kolekcia Colours Of Autumn si vzala ako predlohu pestrú a očarujúcu jeseň. Mozaika čírych, hnedých a čiernych diamantov poskladaných do náušníc, náhrdelníkov a prsteňov zo zlata. Neprehliadnuteľné extravagantné šperky, ktoré vás budú zdobiť aj mimo jesenného obdobia.

  Preskúmať kolekciu
 • Animals

  Animals

  Príroda v plnej svojej sile a kráse, v ktorej diamant, ako najdokonalejší výtvor prírody, zdobia zvieratá zo všetkých ríš a končín. Objavte kúzelné šperky inšpirované lesmi, púšťou, džungľou aj podvodným svetom, ktoré nás obklopujú. Oslavujte prírodu dnes a denne, vyberte si z kolekcie Animals, ktorá oslavuje krásy planéty.

   

  Preskúmať kolekciu
 • Sunshine

  Sunshine

  Kolekcia zaliata slnkom, vyžarujúca pozitívnu energiu a radosť. Elegantné šperky z kolekcie Sunshine z bieleho a žltého zlata, ktorým nechýbajú trblietavé biele diamanty. Neprehliadnuteľnou dominantou každého šperku je vzácny žltý diamant. Majte vždy slnko po ruke a zadovážte si náušnice, náhrdelník, náramok alebo prsteň z tejto jedinečnej kolekcie.

  Preskúmať kolekciu
 • Essential

  Essential

  Kolekcia Essential je jednou z dlhodobo najúspešnejších kolekcií ALO diamonds. Niet divu, je totiž zložená z diamantových šperkov, ktoré sú považované za základ každej šperkovnice. Univerzálne šperky nadčasového designu, ktoré sa nosia cez všetky vekové kategórie a hodia sa na slávnostné aj každodenné nosenie. Náušnice, náhrdelníky a prstene, ktoré vyzerajú skvele v sete aj samostatne, kombinujú všetky farby zlata a jemných diamantov.

  Preskúmať kolekciu
 • Charming

  Charming

  Nechajte sa uniesť krásou a leskom slávnostných šperkov kolekcie Charming, bez centrálneho kameňa. Šperky dekorované mozaikou diamantov všetkých farieb, zafírov, smaragdov, rubínov a tanzanitov. Náramky, náhrdelníky a náušnice rôznych tvarov, stvorené na slávnosti, plesy a tanečné večierky. S týmito šperkami budete žiariť!

  Preskúmať kolekciu