Rezervácia termínu
Butiky

Bratislava, Košice

alo-logo
0
0 €

Sme ALO

Šperky ALO diamonds nesú odkaz viac ako štvrť storočia starostlivého klenotníckeho remesla v podobe luxusných dizajnových prsteňov, náhrdelníkov a príveskov, náramkov, náušníc a ďalších doplnkov.

PREJSŤ NA ŠPERKY

Česká klenotnícka značka s dlhoročnou tradíciou

ALO diamonds je česká klenotnícka značka s dlhoročnou tradíciou a patrí medzi špičkových európskych výrobcov diamantových šperkov. Na počiatku všetkého stál Alojs Ryšavý a jeho láska k drahým kameňom. S vášňou začal vytvárať šperky, ktoré sú na trhu už vyše 27 rokov a vďaka svojej kvalite sa ALO diamonds stalo lídrom na českom a slovenskom trhu v oblasti výroby a predaja diamantových šperkov.

Naše šperky sú synonymom luxusu a prémiovej kvality

a sú investíciou, ktorá s časom nadobúda na hodnote. Každý náš šperk je opatrený certifikátom pravosti, overeným súdnym znalcom. Zameriavame sa na precíznosť a kvalitu. Drahé kamene a diamanty, ktoré starostlivo vyberáme na svetovom trhu a doma v Čechách používame na výrobu nadčasových šperkov. Diamanty sú vďaka najmodernejším technológiám vybrusované do rôznych tvarov a pýšia sa oslňujúcim leskom.

 

Vyberáme z ALO

Naše šperky sú umeleckými dielami

S neuveriteľným citom pre detail a eleganciu vyrábame šperky, ktoré sú umeleckými dielami. Sme majstrami vo svojom odbore a vždy sa sústredíme na spokojnosť našich zákazníkov. Naším poslaním je plniť vaše priania, a preto vytvárame jedinečné šperky, ktoré sú ideálnymi darmi pre špeciálne udalosti. Diamanty a drahé kamene podčiarkujú osobnosť, pridávajú na sebaistote a vyvolávajú v ľuďoch pozitívne emócie.

Diamanty, drahokamy, granáty, perly

V ponuke máme širokú škálu zlatých náušníc, prsteňov, náhrdelníkov či náramkov zdobených drahokamami, granátmi, perlami a predovšetkým diamantmi. Prebuďte svoju fantáziu a kúpte sebe či svojim blízkym vysnívaný šperk. Či už zháňate prvé náušnice, ako amulet pre šťastie a ochranu. Snubný prsteň, ktorým vyjadríte svoju pravú lásku alebo náramky a náhrdelníky ako darček k výročiu či oslave dôležitého míľnika. Naša ponuka je bohatá a vyberie si skutočne každý.

Mimoriadny zážitok a garantovaný celoživotný servis

Nákup diamantov a drahých kameňov by mal byť mimoriadnym zážitkom, preto dbáme na osobný prístup a bezchybný servis. Každý šperk ALO diamonds má garantovaný celoživotný servis. Na každej našej pobočke sa o váš šperk postarajú skúsení odborníci.

 

 

Nakupovať šperky ALO

PREJSŤ NA ŠPERKY