alo-logo
0
0 €

Prsteň s bielymi a hnedými diamantmi Diamond Heaven

Elegancia nie je nikdy prehliadnutá, keď nosíte tento 18kt žltý, čierno-biely zlatý prsteň s hnedými diamantmi, čo je dokonalým dôkazom toho, že skutočná krása môže byť jednoduchá a lesklá zároveň. Šperk je súčasťou kolekcie 1001 Nights.

Inšpirované oslnivou krásou kráľovnej Šeherezády z Tisíc a jednej noci. Diamanty použité v kolekcii 1001 Nights hrajú so všetkými farbami. Luxusné spracovanie a kombinácia kameňov robí z tohto šperku hviezdu arabských nocí. Kolekcia 1001 Nights vznikla ako jedna z prvých kolekcií ALO diamonds a zostáva jednou z najobľúbenejších aj po všetkých tých rokoch.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

26 006 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa

55

1 variantov
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Hmotnosť farebných briliantov
8.48
Približná hmotnosť šperku
21.5 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
1.75000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
ID
324907255ZCB.BRH
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac