Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Náušnice s tanzanitom a diamantmi Eternal Sunshine

Náušnice vyrobené zo 14kt bieleho zlata s diamantmi a tanzanitom, ktoré sú majstrovským dielom remeselného spracovania. Tieto šperky sú symbolom toho, že nekonečné možnosti sú na dosah tých, ktorí sa odvážia snívať vo veľkom. Šperk je súčasťou kolekcie Luxury Classic.

Staršia sestra kolekcie Classic First sa môže pochváliť ešte oslnivejším leskom. Luxury Classic dáva hlavné slovo centrálnym kameňom, ktorých lesk je podporovaný osadením menších diamantov. Nájdete tu jemné a čisté šperky, ako aj odvážnejšie kúsky s farebnými drahokamami. Každý si tu môže vybrať svoj vysnívaný doplnok alebo vytúžený zásnubný prsteň.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

3 557 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Farba zlata

biela

2 variant
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
14K zlato
Typ centrálneho kameňa
tanzanit
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
1,760
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.18000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Približná hmotnosť šperku
2.25 g
ID
234801415B.TAN.M60.A.A
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac