alo-logo
0
0 €

Náušnice s rhodolitom a diamantmi Eternal Sunshine

14kt náušnice z bieleho zlata s diamantmi, ktoré sú majstrovským dielom remeselného spracovania. Tieto šperky sú symbolom toho, že nekonečné možnosti sú na dosah tých, ktorí sa odvážia snívať vo veľkom. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

1 726 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu

2.130 ct

1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
14K zlato
Typ centrálneho kameňa
rhodolit purple
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
2,130
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.18000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Približná hmotnosť šperku
2.45 g
ID
234801415B.RHF.M60.A.A
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac