Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Detské náušnice s diamantmi Figaro

Pre malé princezné, ktoré si zaslúžia len to najlepšie, sú tieto 18kt náušnice z ružového zlata s diamantmi dokonalým doplnkom. Ich jemný dizajn a nádherné diamanty dodajú tvár každého dievčatka iskru. Tento šperk bude krásnym darčekom pre vašu malú princeznú a zároveň nádherným prvým krokom do sveta šperkov. Šperk je súčasťou kolekcie Baby.

Kolekcia zameraná na detské šperky, plná hravých a tradičnejších tvarov. Prívesok pre šťastie, rozkošné náušnice alebo náramky posiate diamantmi a drahými kameňmi sú nielen veľmi vkusné. Ich hodnota sa časom zvyšuje, takže je to skvelá forma prvej investície, ktorú urobíte pre svoje deti.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

2 203 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
ružová
Rýdzosť zlata
18K zlato
Približná hmotnosť šperku
1.6 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.42000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
ID
334900285R
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac