alo-logo
0
0 €

Náhrdelník 14kt biele zlato s diamantom Essential Drop

Klenutý v závane luxusu. Tento diamantový náhrdelník z bieleho zlata s kapacitou 14kt sa stáva vyjadrením slávnostného okamihu, prísľubom večnej slávy, ktorá sa bude blyštiť vašou úspešnou cestou životom. Šperk je súčasťou kolekcie Classic First.

V jednoduchosti je krása. Šperky z bieleho, žltého a ružového zlata s centrálnymi diamantmi v niekoľkých farbách. Kolekcia Classic First sa ľahko kombinuje, je plná solitérnych prsteňov, náramkov, náhrdelníkov a náušníc s jedným až tromi dokonale brúsenými diamantmi a drahými kameňmi. Šperky pozostávajú zo zladených setov, ale nájdete aj jednotlivé kúsky, napríklad prstene na príležitosť zásnub.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

514 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Farba zlata

biela

2 variant
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
14K zlato
Typ centrálneho kameňa
briliant modrý
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
0,110
Približná hmotnosť šperku
1.05 g
Dĺžka retiazky
42 cm
Výška šperku
3.8 mm
Šírka šperku
3.8 mm
ID
274001526B.BRM.L10.A
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac