alo-logo
0
0 €

Prsteň s kunzitom a diamantmi Windy Storm

Jemnosť a elegancia sú kombinované v tomto prsteni vyrobenom z 18kt bieleho zlata s diamantmi a kunzitom. Jeho jemný dizajn je dokonalým doplnkom pre každú dôležitú príležitosť, dodáva šmrnc a zároveň zdôrazňuje jemnú krásu nositeľa. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

6 119 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu

5.400 ct

1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
kunzit
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
5,400
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.44000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
VS2
Približná hmotnosť šperku
9.25 g
ID
324908779B.KUN.M
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac