alo-logo
0
0 €

Prsteň s topásom a diamantmi Star Vision

Tento 18kt prsteň z bieleho zlata s diamantmi a topásom londýn je elegantný, vkusný a vyrobený s maximálnou starostlivosťou. Jeho vynikajúca kombinácia farieb očarí všetkých milovníkov drahokamov, ktorí ocenia jemné detaily a prácu prírody. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

8 020 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu

1.530 ct

1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
topás london
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
1,530
Približná hmotnosť všetkých kameňa
1.06000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
VS2-Si1
Približná hmotnosť šperku
6.45 g
ID
324901208B.TOL.M
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac