alo-logo
0
0 €

Prsteň s mesačným kameňom a diamantmi Moon Tear

18kt prsteň z ružového zlata s diamantmi a bielym mesačným kameňom je ako poklad strateného kráľovstva. Jeho trblietavé diamanty a vzácny biely mesačný kameň symbolizujú luxus, silu a lákavú krásu. Šperk je súčasťou kolekcie Blossoms.

Kolekcia inšpirovaná rozkvitnutými sadmi a záhradami. Hlavnú úlohu zohrávajú farebné drahokamy s polkruhovým výbrusom cabochon. Modré topásy, fialové ametysty, zelený chalcedón a ďalšie drahokamy sú zasadené do bielych, žltých a ružových zlatých prsteňov, náušníc a príveskov. Zaoblené tvary šperkov a samotné kamene sú stelesnením nadčasovosti a jemnej ženskej energie.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

2 524 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
ružová
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
mesačný kameň biely
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
5,990
Približná hmotnosť šperku
5.6 g
ID
324909383R.MKW
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac