alo-logo
0
0 €

Prsteň s hnedými a bielymi diamantmi a ametystom Czarina Secret

Tento prsteň z ružového a čierneho zlata s kapacitou 18kt je ozdobený krásnymi hnedými diamantmi a africkými ametystmi. Je dokonalým doplnkom pre každú osobnosť s chuťou. Jeho jedinečný dizajn a nádherné kamene dodávajú šperkom žiarivú eleganciu. Bude skvelým doplnkom vášho outfitu a prinesie vám veľa komplimentov. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

12 937 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
ametyst african
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
17,880
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.41000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Hmotnosť farebných briliantov
1.72
Približná hmotnosť šperku
12.5 g
ID
324908354RC.BRH.AMA
  • facebook
  • twitter