alo-logo
0
0 €

Prsteň s diamantmi Marguerit

Oslnivý prsteň z 18kt ružového zlata, zdobený žiarivými diamantmi, je symbolom nekonečnej elegancie. Jeho vynikajúci dizajn a dokonalý diamantový lesk predstavujú vrchol luxusu a jedinečnosti. Šperk je súčasťou kolekcie Puzzle.

Prstene vyrobené z bieleho, žltého, ružového a čierneho zlata – osadené zafírmi, smaragdmi, rubínmi a diamantmi všetkých farieb. Harmónia luxusu sa vytvára nielen v rámci jednotlivých šperkov, ale aj medzi klenotmi naprieč celou kolekciou. Jemné zlaté prstene s jedným alebo viacerými kameňmi sú vďaka svojmu tvaru a farbe ideálne na vrstvenie a kombinovanie s inými prsteňmi. Využite svoju kreativitu a poskladajte puzzle svojich snov.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

1 881 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Farba zlata

ružová

2 variant
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
ružová
Rýdzosť zlata
18K zlato
Približná hmotnosť šperku
1.8 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.34000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
ID
324906742R
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac