alo-logo
0
0 €

Prsteň s diamantmi a zafírmi Sky Passion

S prsteňom z ružového zlata 18kt, ktorý je osadený diamantmi a viacfarebným zafírom, dávate nielen šperk, ale aj svedectvo osobnej noblesy a elegancie. Tento nádherný šperk zažiari na každej žene a prinesie pôvab a sebavedomie, či už ho nosí pri zvláštnych príležitostiach alebo ako každodenný doplnok. Jeho jedinečný dizajn a výnimočná krása z neho robia dokonalý darček pre každú ženu, ktorá si cení chuť a kvalitu. Šperk je súčasťou kolekcie 1001 Nights.

Inšpirované oslnivou krásou kráľovnej Šeherezády z Tisíc a jednej noci. Diamanty použité v kolekcii 1001 Nights hrajú so všetkými farbami. Luxusné spracovanie a kombinácia kameňov robí z tohto šperku hviezdu arabských nocí. Kolekcia 1001 Nights vznikla ako jedna z prvých kolekcií ALO diamonds a zostáva jednou z najobľúbenejších aj po všetkých tých rokoch.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

14 291 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
ružová
Rýdzosť zlata
18K zlato
Približná hmotnosť šperku
11.75 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.25000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
VS2
ID
324906074R.SAB
  • facebook
  • twitter