Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Prsteň s diamantmi a zafírmi Emelia

Elegantný prsteň vyrobený z 18kt bieleho zlata zdobený oslnivými diamantmi a krásnym zafírom. Tento prsteň je symbolom luxusu a elegancie, ktorý vám prinesie nespočetné množstvo momentov obdivu od ostatných. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a kvalite sa stanete stredobodom pozornosti na každej spoločenskej udalosti. Šperk je súčasťou kolekcie Charming.

Nechajte sa uniesť krásou a očarujúcimi trblietkami. Slávnostné šperky kolekcie Charming zdobí mozaika zafírov, smaragdov, rubínov, tanzanitov a diamantov všetkých farieb. Náramky, náhrdelníky a náušnice sú jedinečné nielen svojím elegantným tvarom, ale aj spracovaním. Celkom nezvyčajne nemajú jeden centrálny kameň, ale veľa menších a väčších kameňov. Svojimi nekonečnými odrazmi nikdy neprestávajú priťahovať pozornosť, a preto sú ideálne na slávnosti, plesy a tanečné večery.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

9 760 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Zistite svoju veľkosť prsteňa 1 variantov
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Približná hmotnosť šperku
9.85 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.58000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
ID
324903136B.SAF
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac