alo-logo
0
0 €

Náušnice s quartzom a diamantmi Carnival

Tieto 18kt žlté zlaté náušnice s diamantmi a dymovým kremeňom sú dôkazom hlbokých pocitov a jedinečného štýlu. Svojou nadčasovou krásou a vkusným dizajnom sú luxusným doplnkom, ktorý zaujme nielen vás, ale každého, kto vás stretne. Vlastníctvo týchto šperkov je výnimočnou investíciou do vašej krásy a sebavedomia. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

5 489 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
žltá
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
smoky quartz
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
7,300
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.68000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Približná hmotnosť šperku
5.2 g
ID
334900996Z.QSM
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac