Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Náušnice s ametystom diamantmi Sissi

18kt náušnice z ružového zlata sú jemným, ale sebavedomým vyjadrením sofistikovanosti a novej elegancie. Diamantový akcent dodáva tomuto šperku nádych luxusu, zatiaľ čo ametystová ružová prináša vášmu vzhľadu nehu a romantiku. Tieto náušnice sú dokonalým doplnkom na každú príležitosť, ktorý zvýrazní vašu jedinečnú eleganciu. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

6 035 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
ružová
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
ametyst pink
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
18,350
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.54000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Približná hmotnosť šperku
7.45 g
ID
334900068R.AMP
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac