Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Náušnice s ametystom diamantmi Chevalier

Tieto 14kt náušnice z bieleho zlata s diamantmi a brazílskym ametystom sú vyjadrením vášho jedinečného štýlu a chuti. Ametyst brazília prináša pokoj a harmóniu do vášho života, zatiaľ čo diamanty dodávajú šperkom nezameniteľný lesk. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

2 875 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Typ centrálneho kameňa

ametyst brazil

3 variant
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
14K zlato
Typ centrálneho kameňa
ametyst brazil
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
2,880
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.34000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
VS1
Približná hmotnosť šperku
4.77 g
ID
234001399B.AMB
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac