alo-logo
0
0 €

Náramok so zafírmi Roggeveen

Krásny náramok vyrobený zo 14kt bieleho zlata s lesklými diamantmi a zafírom - odraz krásy a umenia. Jasná voľba pre dámy, ktoré chcú zdôrazniť svoju eleganciu a rafinovanosť. Šperk je súčasťou kolekcie Diamond Rain.

Kvapky šťastia. Tie presne pripomínajú diamanty uložené v jemných retiazkových šperkoch zo žltého, bieleho a ružového zlata. Hravá a originálna kolekcia jemných a originálnych prsteňov, náušníc, náramkov a náhrdelníkov je inšpirovaná letným dažďom. Namiesto kvapiek sa však slnečné lúče odrážajú v luxusných diamantoch hrajúcich sa so všetkými farbami.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

3 953 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
14K zlato
Približná hmotnosť šperku
1.65 g
Dĺžka retiazky
18 cm
Výška šperku
5.1 mm
Šírka šperku
5.1 mm
ID
255002370B.SAF.M37.C.A
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac