alo-logo
0
0 €

Náhrdelník s topásom a diamantmi Sorts

Tento náhrdelník vyrobený z 18kt bieleho zlata s diamantmi a topásovou oblohou žiari ako symbol vášho úspechu a dokonalosti. Jeho majestátny a elegantný dizajn ho robí vhodným pre každý špeciálny okamih. Keď si tento šperk pripnete na krk, budete sa cítiť ako kráľovná svojho vlastného kráľovstva. Šperk je súčasťou kolekcie Fantasy.

Šperky ako z rozprávky. Vytvorené s poriadnou dávkou fantázie a predstavivosti. Kombinácia farebných kameňov dala vzniknúť jedinečným prsteňom, náušniciam, náramkom a náhrdelníkom. Niektoré diamanty na druhej strane žiaria samy o sebe, aby zvýraznili svoju jedinečnosť. Je ťažké uveriť, že tieto šperky nemajú magickú moc. Ich magický dizajn však podčiarkne vašu individualitu a kreativitu.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

2 570 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
    • bezplatný servis a čistenie šperkov v rámci záručnej doby
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
topás sky
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
11,440
Približná hmotnosť všetkých kameňa
0.04000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Približná hmotnosť šperku
7.2 g
Dĺžka retiazky
42 cm
Výška šperku
11.96 mm
Šírka šperku
11.96 mm
ID
374902182B.TOY
  • facebook
  • twitter