alo-logo
0
0 €

Náhrdelník s diamantmi Royal Pride

Objavte spojenie teplého lesku 18kt bieleho zlata a oslnivých diamantov a vytvorte symfóniu svetla a elegancie v tomto luxusnom náhrdelníku. Rozmaznávajte svoj zmysel pre krásu s touto jemnou poctou úspechu a sofistikovanosti. Šperk je súčasťou kolekcie Royal.

Kráľovská kolekcia zahŕňa luxusné náhrdelníky, náramky, náušnice a prstene osadené kameňmi väčšími ako 1 karát. Vzácne zafíry, smaragdy, rubíny a diamanty najvyššej kvality z vás vždy urobia kráľovnú večera. Nielenže budú vyzerať skvele vo vašej zbierke, ale rozšíria aj vaše investičné portfólio.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

75 759 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Približná hmotnosť šperku
49.7 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
16.06000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
SI1
Dĺžka retiazky
43 cm
ID
374900054B
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac