alo-logo
0
0 €

Náhrdelník s diamantmi Argento

Diamanty a precíznosť. Náhrdelník vyrobený z 18kt bieleho zlata s diamantmi je majstrovským dielom ručnej práce a ozdobou pre tých, ktorí poznajú hodnotu skutočnej krásy a sily. Šperk je súčasťou kolekcie Flowers.

Kvitnúca záhrada, ktorá vyrástla zo zlata a diamantov. Toto je kolekcia Flowers, ktorá sa pohráva s eleganciou kvetov a okvetných lístkov. Farebné aj číre diamanty sú zasadené do žltého, bieleho a ružového zlata v tvare očarujúcich tradičných a exotických kvetov. Náramky, náušnice, prstene a náhrdelníky ALO diamonds v tejto kolekcii sú najčastejšie zdobené kráľovnou všetkých kvetov – ružami.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

11 322 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Typ centrálneho kameňa
briliant
Približná hmotnosť centrálneho kameňa
0,008
Približná hmotnosť všetkých kameňa
1.32000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
VS2-Si1
Približná hmotnosť šperku
7.5 g
ID
374900584B
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac