Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Kontaktujte nás

Náš tým zákazníckej podpory je vám k dispozícii od pondelka do nedele od 9:00 do 21:00

Telefonicky

Linka podpory: +420 733 710 384

Dostupné od pondelka do nedele: 9:00 - 21:00

ZAVOLAJTE NÁM

E-mailom

Napísať: online.customerservice@alo.cz

Bežne reagujeme do 24 hodín

NAPÍŠTE NÁM SPRÁVU

Online chat

Chatujte s naším odborníkom online a získajte odpovede na svoje otázky ihneď

Sídlo spoločnosti

OLA online s.r.o.

Na Maninách 1040/14, 170 00 Praha 7, Česko

  • IČO05315271
  • DIČCZ05315271
  • IČ DPHCZ05315271

Spoločnosť je zapísaná v Prahe, Mestský súd, oddiel: pod číslom C 234661.

Hľadáte niektorý z našich butikov?

ZOBRAZIŤ VŠETKY

FAQ / Časté otázky

Všetky materiály na výrobu šperkov ALO prechádzajú dôkladnou kontrolou kvality. Klenoty sú označené platnými štátnymi puncovými značkami, ktoré dokladajú, že sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú platným európskym normám.

Každý ALO šperk je zo 14 alebo 18-karátového žltého, bieleho alebo ružového zlata.

V našich šperkoch nájdete zasadené iba tie diamanty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky. Tie najkvalitnejšie diamanty nakupujeme na prestížnych svetových burzách vo vyhlásených centrách svetového diamantového trhu. Každý diamantový šperk od ALO je samozrejme vybavený certifikátom pravosti.

Rozhodli ste sa obdarovať vašu milovanú osobu diamantovým šperkom a neviete si rady s výberom vhodného diamantu? Či už ide o zásnubný prsteň, diamantové náušnice alebo luxusný náhrdelník, ukážeme vám, na čo sa pred samotným nákupom zamerať. Viac v sekcii Sprievodca výberom diamantu.

Stiahnite si list veľkostí prsteňov. Priložte svoj súčasný prsteň (alebo prsteň vašej snúbenice) na vytlačený papier a nájdite najlepšiu zhodu krytia vnútorného priemeru s vyobrazenou veľkosťou. Číslo nad kružnicou predstavuje veľkosť vhodného prsteňa.

Exkluzívne

Len tá najlepšia kvalita pre vás. Pracujeme iba s najlepším zlatom, diamantmi, drahokamami a perlami, všetko v prvotriednom spracovaní.

Bezpečné

Šperky ALO diamonds sprevádzajú certifikáty so zárukou pravosti overené súdnym znalcom. Hodnotnejšie šperky majú navyše ešte medzinárodný certifikát.

Dizajnové

Špičkoví dizajnéri a najnovšie technológie spolu s dlhoročnými skúsenosťami dávajú vzniknúť jedinečným a nadčasovým šperkom.

Investičné

Naše šperky sú nielen nádherným doplnkom, ale môžu byť aj hodnotným darom, z ktorého sa stáva rodinné dedičstvo a investícia.