Rezervácia termínu
alo-logo
0
0 €

Brošňa s diamantmi a zafírmi Fairy Rose

Exkluzívna brošňa z 18kt bieleho zlata s diamantmi a zafírom je dokonalým symbolom elegancie a luxusu. Jeho precízne spracovanie a krásny lesk vás očaria na prvý pohľad. Šperk je súčasťou kolekcie Flowers.

Kvitnúca záhrada, ktorá vyrástla zo zlata a diamantov. Toto je kolekcia Flowers, ktorá sa pohráva s eleganciou kvetov a okvetných lístkov. Farebné aj číre diamanty sú zasadené do žltého, bieleho a ružového zlata v tvare očarujúcich tradičných a exotických kvetov. Náramky, náušnice, prstene a náhrdelníky ALO diamonds v tejto kolekcii sú najčastejšie zdobené kráľovnou všetkých kvetov – ružami.

Spoločnosť ALO diamonds vyrába v Čechách šperky z diamantov a drahých kameňov už takmer 30 rokov. Každý šperk je tak originál a je tiež opatrený certifikátom pravosti a dodaný v luxusnom balení. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo diamantový náramok alebo náhrdelník, nedarujete s nami iba šperk, ale aj múdru investíciu.

14 887 €
    • luxusné balenie a doprava zadarmo
    • certifikát pravosti
    • možnosť vrátenia do 14tich dní od prevzatia
Vyberte váhu drahokamu 1 variantov
Farba zlata
biela
Rýdzosť zlata
18K zlato
Približná hmotnosť šperku
15 g
Približná hmotnosť všetkých kameňa
1.01000
Približná farba všetkých kameňov
G
Približná kvalita všetkých kameňov
VS2
Výška šperku
81.8 mm
Šírka šperku
23.6 mm
ID
364900054B.SAF
  • facebook
  • twitter

Z rovnakej kolekcie

Už viac ako dve desaťročia vynakladáme úsilie na zodpovednývýber zdrojov vzácnych materiálov, ktoré používame v našich šperkoch.

Objavte viac