O nás

Šperky ALO

Nákup luxusného šperku je jedným z najkrajších a tiež najdôležitejších momentov vášho života. Preto je dôležité, aby ste sa pri jeho výbere obrátili na skutočných profesionálov a požadovali to najlepšie, čo sa týka materiálov aj spracovania. Šperky značky ALO diamonds vám ponúkajú záruku špičkovej kvality a trvalej hodnoty, ktorá časom ešte narastá. Všetky šperky ALO diamonds vznikajú v kreatívnom ateliéri v Prahe.
ALO vám zaručuje...

Design  kvalita

Šperky od ALO diamonds sú vyrábané z tých najlepších drahých kovov a kameňov z celého sveta, ktoré spracúvame za pomoci najmodernejších technológií. Diamanty pre vás nakupujeme priamo v centre svetového obchodu s diamantmi, na antverpskej burze, a vďaka tomu vám ich môžeme ponúknuť za priaznivú cenu. Každý z nich je pochopiteľne vybavený certifikátom pravosti. Našou špecialitou je dokonalý výbrus, vďaka ktorému sa surový diamant premení na trblietavý klenot.
Prečo ALO

Prečo diamanty

V kolekciách ALO diamonds až oči prechádzajú nad farebným trblietaním najrôznejších druhov drahokamov, granátov a perál. Filozofiu našej značky však najlepšie odrážajú diamanty. Ich zakúpením nezískavate len klenot jedinečnej krásy, ale aj charizmu a štýl, ktoré vkladáme do každého jednotlivého šperku. Diamanty môžu byť výhodnou investíciou, rovnako ako potvrdením vášho úspechu. Stanú sa nenahraditeľnou ozdobou vášho života.
Certifikát

Dovoľujeme si vás pozvať do exkluzívnej rodiny ALO, ktorá pre svojich verných klientov prichádza s unikátnou ponukou nadštandardných služieb. Každý šperk ALO je jedinečné majstrovské dielo, ktoré dokáže premeniť akúkoľvek významnú udalosť vo vašom živote na nezabudnuteľný zážitok. A rovnako výnimočný sa pre vás stane aj výber vhodného darčeka pre milovanú osobu, ak sa zaradíte do našej rodiny.
Už nikdy nebudete musieť premýšľať, ako čo najoriginálnejšie potešiť a spraviť radosť. Snubný prsteň dokážeme premeniť na pamiatku na prstenníku, ktorý vám vždy pripomenie silu lásky, ktorá vás spája. Nežné detské náušnice pre malú princeznú vám vždy oživia, aké to bolo, keď ste ju prvýkrát držali v náručí, a diamantové prstene, ktoré symbolizujú večnosť, vám vždy pripomenú spoločne prežité roky a neviditeľné puto, ktoré vás spája.

Umenie obdarovať

Umenie obdarovať je totiž našim poslaním. Sme pripravení splniť všetky vaše priania a fantázie. Uvedomujeme si totiž, že šperk darovaný z lásky musí mať dušu, ale predovšetkým je na celý život. Pri každom pohľade musí vyjadriť emócie, ktoré jeho darovanie sprevádzali. A pretože je výber diamantového šperku rituál, rovnako, ako aj jeho darovanie, prichádzame s nadštandardným osobným prístupom.
Želáme si, aby ste sa v našej rodine cítili čo najlepšie a výber darčekov pre vašich milovaných sa stal rovnako jedinečnou záležitosťou, ako ich darovanie. Príbehy, ktoré sa skrývajú za výberom šperkov, tvoria históriu značky ALO, do ktorej sa môžete zapísať aj vy.
Ako správne vybrať