náušnice

V ALO diamonds veľmi dobre vieme, ako dokáže správne zvolený pár náušníc rozžiariť celú tvár, a preto im pri ručnej výrobe venujeme maximálnu starostlivosť. Výsledkom sú moderné šperky zvýrazňujúce prirodzenú krásu aj zvodnú ženskosť svojej majiteľky. Vyberte si z luxusných náušníc váš ideálny pár. Či už hľadáte nenápadné a decentné náušnice s čírymi diamantmi na každodenné nosenie, alebo extravagantnejšie klenoty posiate farebnými kameňmi, ponúkneme vám modely, ktoré zaručene splnia všetky vaše očakávania.

Štýlové náušnice zdobíme trblietavými diamantmi, očarujúcimi perlami aj žiarivými drahokamami, z ktorých všetky prechádzajú starostlivým odborným výberom s dôrazom na ich kvalitu. Zasadzujeme ich do umelecky prepracovaných šperkov z bieleho, žltého i ružového zlata a odvážnejšie ženy určite zaujme aj netradičné zlato s efektnou čiernou povrchovou úpravou. Dokážeme sa vyhrať s klasickými kruhmi, s nežnými guličkami i s výraznejšími visiacimi náušnicami.

Pre svoju univerzálnosť sú zlaté náušnice neskutočne vďačným narodeninovým aj vianočným darčekom, ktorý obdarovanej jasne naznačí, že je vo vašich očiach absolútne výnimočná. Dokážte pomocou diamantových náušníc od ALO diamonds svojej láske, čo pre vás znamená.

Filtrovať
Položiek
-