Zásnuby

Rozhodli ste sa urobiť vo svojom živote ďalší krok a požiadať o ruku ženu vašich snov? Potom ste na správnom mieste. Ak chcete, aby sa zásnuby stali dňom, na ktorý bude vaša budúca pani veľmi rada spomínať po celý život, je potrebné túto udalosť náležite naplánovať a predovšetkým vybrať ten najkrajší prsteň.

Práve zásnubný prsteň predstavuje tradičný a snáď najdôležitejší symbol celých zásnub, doživotnú pripomienku tejto radostnej udalosti a oslavu toho najkrajšieho citu. V klenotníctve ALO ​​diamonds si pre zásnubné prstene schovávame tie najkrajšie diamanty najrôznejších tvarov a veľkostí. Zaručujeme vám, že sa prsteň bude ešte dlhé desaťročia oslnivo trblietať a nestratí nič zo svojej krásy.

Čisté a nemenné diamanty najlepšie reprezentujú skutočnú veľkú lásku, ktorá pretrvá dlhé roky a neotrasiteľne prechádza vaším životom v dobrom i zlom. Preto o zásnubnom prsteni s diamantom sníva snáď každá budúca nevesta. Prsteňom však môžete krásne vyjadriť aj originálny štýl a osobitosť vašej partnerky. Stále viac mužov v dnešnej dobe miesto klasických diamantov volí farebné drahokamy, ako sú rubíny, zafíry, smaragdy alebo napríklad tanzanity.

Povedzte áno našim zásnubným prsteňom a prekvapte svoju priateľku šperkom, ktorý jej jasne napovie, čo má v danej chvíli odpovedať na vašu otázku: "Vezmeš si ma?"

Filtrovať
Položiek
-