alo-logo
0
0 €

Sme HALADA

Česká klenotnícka spoločnosť s tradíciou od roku 1978, zastupujúca na českom a slovenskom trhu svetové ikonické značky ako Pomellato, Mikimoto, Roberto Coin, Fope, Niessing a mnoho ďalších.

PREJSŤ NA HALADA.cz

45 rokov príbehu menom Halada

Manželia Haladovci, ktorí svoje šperkárstvo založili v roku 1978 v nemeckom Mníchove, sa stali jednými z najuznávanejších tuzemských predajcov diamantových a perlových šperkov. Popri výrobe vlastných klenotov česko-nemecká značka Halada disponuje výhradnými zastúpeniami najväčších klenotníckych spoločností na svete. Medzi ne patria Pomellato, Fope, Niessing, Jörg Heinz, Gellner, ale napríklad aj Mikimoto, najväčšia firma špecializujúca sa na perlové klenoty na svete, ktorá vypestovala vôbec prvú kultivovanú perlu.

Vyberáme z HALADA značiek

Rodinné šperkárstvo postavené na tradičných hodnotách

Zmysel pre krásu, sila zážitku a vášeň pre všetko, čo život prináša, dali vzniknúť príbehu menom „Halada“, príbehu rodinného šperkárstva, ktorého úspech je postavený na tradičných hodnotách. Vzájomné porozumenie, otvorenosť novým veciam, schopnosť sa nadchnúť, ale aj serióznosť a zmysel pre obchod a podnikanie sú vlastnosti, bez ktorých by šperkárstvo nesúce rodinné meno nebolo tým, čím je.

 

Nakupovať šperky z HALADY

PREJSŤ NA HALADA.cz